Kundvagnen
Töm kundvagnen

Var god vänta...

SOLARFLARE Catalog

Sök i valda tillverkare : 
Sök
Sortera på 
Visar 1-27 av 27 objekt
SOLARFLARE Pulse Per Second (PPS) dual-po
SOLARFLARE Pulse Per Second (PPS) dual-po
SKU: SOLR-PPS-DP40G
SOLARFLARE 10GBASE-SR 850nm Multimode SFP
SOLARFLARE 10GBASE-SR 850nm Multimode SFP
SKU: SOLR-SFM10G-SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
SOLARFLARE ESS BASIC SUBSCRIPTION 1 PACK ANNUAL - ONLOAD SERVER ADAPTERS IN
SOLARFLARE ESS BASIC SUBSCRIPTION 1 PACK ANNUAL - ONLOAD SERVER ADAPTERS IN
SKU: SOLR-BAS-ESS-OL-1PK
SOLARFLARE QSFP+ to 2 SFP+ Copper Breakou
SOLARFLARE QSFP+ to 2 SFP+ Copper Breakou
SKU: SOLR-QSFP2SFP-1M
Connector 1: QSFP+
SOLARFLARE ESS STAND. SUBSCRIPTION 1 PACK ANNUAL - ONLOAD SERVER ADAPTERS IN
SOLARFLARE ESS STAND. SUBSCRIPTION 1 PACK ANNUAL - ONLOAD SERVER ADAPTERS IN
SKU: SOLR-STD-ESS-OL-1PK
SOLARFLARE QSFP+ to 2 SFP+ Copper Breakou
SOLARFLARE QSFP+ to 2 SFP+ Copper Breakou
SKU: SOLR-QSFP2SFP-3M
Connector 1: QSFP+
SOLARFLARE FLAREON ULTRA SFN8522 DUAL-PORT 10GBE SFP+ IN
SOLARFLARE FLAREON ULTRA SFN8522 DUAL-PORT 10GBE SFP+ IN
SKU: SFN8522
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
SOLARFLARE Dual Port 10GbE SFP+ Performan
SOLARFLARE Dual Port 10GbE SFP+ Performan
SKU: SFN5162F
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE Flareon Dual-Port 10GbE PCIe 3
SOLARFLARE Flareon Dual-Port 10GbE PCIe 3
SKU: SFN7002F
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE Dual Port 10GBASE-T Performant
SOLARFLARE Dual Port 10GBASE-T Performant
SKU: SFN5161T
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE SolarCapture Live AppFlex lice
SOLARFLARE SolarCapture Live AppFlex lice
SKU: SFS-SCL
SOLARFLARE SolarSecure Filter Engine AppF
SOLARFLARE SolarSecure Filter Engine AppF
SKU: SFS-SSFE
SOLARFLARE Performance Monitor AppFlex li
SOLARFLARE Performance Monitor AppFlex li
SKU: SFS-PM
SOLARFLARE FLAREON ULTRA SFN8542 DUAL-PORT 40GBE QSFP+ IN
SOLARFLARE FLAREON ULTRA SFN8542 DUAL-PORT 40GBE QSFP+ IN
SKU: SFN8542
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
SOLARFLARE Flareon Ultra Dual-Port 10GbE
SOLARFLARE Flareon Ultra Dual-Port 10GbE
SKU: SFN7022F
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE OpenOnload AppFlex license for
SOLARFLARE OpenOnload AppFlex license for
SKU: SFS-OOL
SOLARFLARE Flareon Dual-Port 40GbE PCIe 3
SOLARFLARE Flareon Dual-Port 40GbE PCIe 3
SKU: SFN7042Q
Portar/kontakter: Fiber  -  Externa portar: Ja  -  Gränssnitt: PCIe  -  Interna portar: Nej  -  RAID: Nej
SOLARFLARE FLAREON ULTRA SFN8522 DUAL-PORT 10GBE + FIRMWARE ONLOAD LICENCE IN
SOLARFLARE FLAREON ULTRA SFN8522 DUAL-PORT 10GBE + FIRMWARE ONLOAD LICENCE IN
SKU: SFN8522-ONLOAD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
SOLARFLARE FLAREON ULTRA DUAL-PORT 10GBE SERVER I/O ADAPTER PTP LL ONLOAD IN
SOLARFLARE FLAREON ULTRA DUAL-PORT 10GBE SERVER I/O ADAPTER PTP LL ONLOAD IN
SKU: SFN8522-PLUS
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
SOLARFLARE FLAREON ULTRA DUAL-PORT 10GBE
SOLARFLARE FLAREON ULTRA DUAL-PORT 10GBE
SKU: SFN7122F
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE Flareon Ultra Dual-Port 10GbE
SOLARFLARE Flareon Ultra Dual-Port 10GbE
SKU: SFN7322F
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE SolarCapture Pro license & 1Yr
SOLARFLARE SolarCapture Pro license & 1Yr
SKU: SFS-SCP-10G
SOLARFLARE Flareon Ultra Dual-Port 40GbE
SOLARFLARE Flareon Ultra Dual-Port 40GbE
SKU: SFN7142Q
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE Flareon Ultra Quad Port 10GbE
SOLARFLARE Flareon Ultra Quad Port 10GbE
SKU: SFN7124F
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Copper  -  Portar: 4
SOLARFLARE Dual Port 10GbE SFP+ Onload Ad
SOLARFLARE Dual Port 10GbE SFP+ Onload Ad
SKU: SFN6122F
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 10Gbps  -  Media: Fiber, Copper  -  Portar: 2
SOLARFLARE FLAREON ULTRA DUAL-PORTSERVER 40GBE I/O ADAPTER FIRMWARE+PTP IN
SOLARFLARE FLAREON ULTRA DUAL-PORTSERVER 40GBE I/O ADAPTER FIRMWARE+PTP IN
SKU: SFN8542-PLUS
Gränssnitt: PCI-E  -  Hastighet: 40Gbps  -  Media: Fiber  -  Portar: 2
SOLARFLARE SolarCapture Pro license and 1
SOLARFLARE SolarCapture Pro license and 1
SKU: SFS-SCP-2X10G
Visar 1-27 av 27 objekt